Müşteri Hizmetleri : 0216 337 76 00

Yardım - Dr Slip Krem - 0216 337 76 00

SİPARİŞİM NE ZAMAN BANA ULAŞIR ?

Siparişleriniz, firmamız tarafından aynı gün (saat 15:00 a kadar bize ulaştırılan siparişler) sipariş verdiğiniz il/ilçenin yerine göre 1-7 iş günü içerisinde tarafınıza teslim ettirilir. Cumartesi, Pazar ve Resmi tatil günlerinde gönderim yapılamaz. Paketin teslim gününü kargo takip numaranızı ileterek Aras Kargo ya da PTT Kargo dan öğrenebilirsiniz.

SİPARİŞİM GÖNDERİLDİ Mİ?

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra kargo firması tarafından devamlı olarak kısa mesaj yoluyla bilgilendirilirsiniz.

SİPARİŞİM HANGİ KARGO FİRMASIYLA GELECEK?

Teslimatlarımız Aras ve PTT Kargo ile gerçekleştirilmektedir.

TESLİMAT ANINDA HERHANGİ BİR BEDEL ÖDEYECEK MİYİM ?

Eğer internet sitemizden sipariş verirken Kapıda Ödeme seçeneğini işaretlediyseniz pakediniz size teslim ettirilirken sitemizdeki sipariş sayfasında size belirtilen bedel (kargo dahil/hariç kontrol ediniz) tarafınızdan talep edilecektir. Eğer Havale/EFT ile zaten ödeme yaptıysanız, ürün tesliminde sizden bir bedel kabul edilmeyecektir.

TESLİMAT ESNASINDA ADRESTE YOKSAM NE OLACAK ?

Böyle bir durumda karşı karşıya kaldığınız an siparişiniz size en yakın kargo Aras ya da PTT kargo şubesine (hangisi ile gönderildiyse bölgeye göre değişkenlik gösterir) bırakılacaktır. Aras kargo ile gönderildiyse 3 iş günü, PTT kargo ile gönderildiyse 7 iş günü almanız için orada bekleyecektir.

TESLİMATTA GECİKME OLDUĞUNDA NE YAPMALIYIM ?

Eğer siparişinizin teslim edilmesi 7 iş gününü geçtiyse, bizi 0216 337 76 00  no’ lu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz.

ÖDEME BİLGİLERİ

slipkrem.com internet sitesinin faaliyetlerini yürüten Kadıköy / İSTANBUL Türkiye adresinde mukim TV Star (Bundan böyle “SATICI” olarak anılacaktır). “slipkrem.com” internet sitesine üye olan veya sipariş veren internet kullanıcısı (Bundan böyle “ALICI” olarak anılacaktır).

ALICI, sözleşme konusu ürünleri satın alma aşamasında ödeme şekli olarak “Kapıda Nakit Ödeme” veya “Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme” seçeneklerinden kendisine uygun olanı seçecektir.

Ödeme, ALICI tarafından teslimat esnasında kargo görevlisine yapılacaktır. ALICI, işbu bilgilendirmede belirtilen satış bedeli dışında ek bir ücret ödemeyecektir.

Ürünlerin Cinsi ve türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi, Satış Bedeli “Sipariş Ver” sayfasında beyan edildiği gibidir.