Müşteri Hizmetleri : 0216 337 76 00

İptal, İade ve Değişim Koşulları - Dr Slip Krem - 0216 337 76 00

Siz değerli müşterilerimiz, hiçbir gerekçe göstermeden satın almış olduğunuz ürünü başka bir ürün ile değiştirebilir ya da tamamiyle iade edebilirsiniz. İade sürecinde sorun yaşamamanız için lütfen aşağıdaki kriterleri dikkatlice okuyunuz.

İadeler mutlak surette orjinal ambalajı içerisinde yapılmalıdır.

Orijinal ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve koli bandı ile bantlanmış veya üzerine yazı yazılmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılamaz durumda, ithalatçı / imalatçı firmaya iade edilemez durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte size göndermiş olduğumuz fatura, fatura nüshaları ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile birlikte tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir.

Değişim, iade tarafımıza ulaştıktan sonra 7 (yedi) iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Para iadesi ise, paket tarafımıza teslim edildikten sonraki ilk Pazartesi günü tarafımıza bildirilen hesap numarasına gerçekleştirilir.

Yedi iş günününden daha sonra kargoya verilmiş ürünlerin değiştirme talepleri işleme konulmaz ve ürün tarafımızca kabul edilmez. Tekrar size geri gönderilir. Bu gibi bir durumda kargo ücretleri alıcıya aittir.