Müşteri Hizmetleri : 0216 337 76 00

Green Stick Mask Yorumları bu sayfada bulunuyor mu?

Nis 06

Green Stick Mask Yorumları bu sayfada bulunuyor mu?

Green Stick Mask, 50 ml lik orjinal deodorant roll on formunda bir maskedir. Hem erkekler hem de kadınlar kullabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Özenli ve düzenli kullanımı önerilen green mask stick in kullanımı olabildiğince basittir. Kolay kullanılabilmesi ve ziyan olmaması adına roll on formatındadır. Cilde kolaylıkla uygulanabilir ve ziyan olmaz. Kıymetli bir maske olduğu için yeterli miktarda kullanımı son derece önemlidir.

Düzenli ve doğru kullanıldığı taktirde, green mask stick kullanıcısına ortalama 30 gün kafi gelecek kadar içerik barındırmaktadır. Kullanışı oldukça pratik ve basittir. Cilde rollon deodorant ile kafi gelecek kadar green stick mask ı cildinizeze sürün, sonrasında el yardımıyla cildinize yayın. 15-20 dakika kadar bekledikten sonra soğuk su yardımı ile yüzünüzü yıkayın. Sıcak su ile temizlemeyin. Haftada en fazla 4 kere kullanmanız kafidir.

Her green mask stick ambalajı 50 ml dir. Kutusu 129 tl olarak satışa çıkmıştır. Sipariş verdiğiniz taktirde siparişleriniz size ürün tesliminde ödeme yapıp satın alabileceğiniz şekilde kargo ile gönderilir. Kargo ile kapıda ödeme yapıp satın alabileceğiniz gibi kargolanan green stickmask siparişlerinizde kargo bedava!

Orjinal greenstick mask doğru mu değil mi orjinal mi yoksa değil mi nasıl anlayabilirsiniz? Oldukça kolay bir yöntem ile aldığınız green stick maske orjinal mi değil mi kontrol edebilirsiniz. Size gelen ambalajların kutularının üzerinde bir adet hologram bulunmaktadır. Bu hologramların üzerinden birer “hologram numarası” yer almaktadır. Bu hologramlar numaralarını internetteki ilgili siteye girerek almış olduğunuz ürünün orjinal olup olmadığına kolayca bakabilirsiniz.

Green Stick Mask Yorumları bu sayfada bulunuyor mu?

Green Stick Mask Yorumları

Aşağıda siz değerli müşterilerimize orjinal green mask stick alabileceğiniz orjinal ürün satan site linkini paylaşıyoruz. Eğer isterseniz aşağıdaki resme ya da linke tıklayarak green stck mask sipariş verebilir ve güvenle alış veriş yapabilirsiniz. Üstelik kargo bedava avantajı ile!

Green Mask Stick Sipariş Ver >>>

Anahtar Kelimeler: , ,